Standartlarımız

Genel Müdürlüğümüze bağlı sağlık tesislerindeki teşvik edici, ilham verici, özgün örneklerinizi  bizimle paylaşabilir, iyi uygulama örneklerinin arttırılmasına katkı sağlayabilirsiniz. Paylaşılan iyi uygulamalar aşağıdaki bağlantıda verilen iyi uygulama standartlarına uygun olarak hazırlanmalıdır.  Standartlara uygun hazırlanan uygulamalarınızı  iyiuygulamaornekleri@saglik.gov.tr adresine gönderebilirsiniz.

*Fotoğraflar Word dosyası içine değil  ayrı olarak PNG veya JPG şeklinde gönderilmelidir. Büyük dosyalar RAR dosyası içine eklenerek gönderilebilir.  Video çekimi şeklinde olan iyi uygulama örneğinin sağlık tesisi web sitesine yüklendikten sonra Genel Müdürlüğümüz İyi Uygulama sitesinde yayınlanmak üzere sadece linkinin gönderilmesi gerekmektedir.
** Mail olarak gönderilecek uygulama örneğinin "Bilgi" kısmına başhekim, İSM Kamu Hastaneleri Başkanının kurumsal mail ( @saglik.gov.tr uzantılı) adreslerinin yer alması önem arz etmektedir. Başhekim ve İSM bilgisi olmadan gönderilen mailler dikkate alınmayacaktır. (Tarafımıza daha önceden gönderilen ve yayınlanmaya uygun görülen uygulamalar için İlgili mail aracılığı ile geri dönüş yapılacak olup başhekim ve İSM bilgisi alınması istenecektir.)

iyi Uygulama Hazırlama Standartları docx.